سامانه جامع اطلاع رسانی کیش

منطقه آزاد صنعتی تجاری و گردشگری

ایران، استان هرمزگان، جزیره زیبای کیش
سامانه جامع اطلاع رسانی کیش
07644422141
شنبه-پنجشنبه 8 صبح-8شب
info @ kishpoll.com
پشتیبانی آنلاین 24x7
مدیریت حقوقی
مدیریت حقوقی

شرح وظایف

  • نظارت بر تهيه و تنظيم قراردادها، مبايعه نامه ها و اسناد تعهدآور حقوقي مطابق با قوانين موضوعه و مقررات و ضوابط حقوقي.
  • برنامه‌ريزي و نظارت بر انجام امور اقامه، طرح و پاسخ به دعاوي له و عليه سازمان، تهيه لوايح حقوقي مربوطه و پيگيري وصول مطالبات و قراردادهاي تنظيمي بر اساس موارد مذكور.
  • برنامه ريزي و نظارت بر امور تحديد حدود-تفكيك، ثبت و صدور اسناد مالكيت املاك سازمان و ساير اشخاص ثالث و نقل و انتقال، توقيف و ترهين اسناد مالكيت صادره.
  • تدوين سياستها و خط مشي هاي حقوقي سازمان جهت ايجاد هماهنگي در امور حقوقي شركتها و مؤسسات تابعه و نظارت بر اجراي آنها.
  • شركت و يا اعزام نماينده به محاكم و مراجع عالي قضايي، نهادهاي تقنيني و اجرايي جهت اعلام ديدگاه هاي حقوقي سازمان، ارائه پيشنهادات راهگشا براي منطقه و پيگيري تصويب قوانين، بخشنامه ها و آئين نامه هاي مناسب و حذف قوانين و بخشنامه هاي مغاير و مزاحم.
  • ارائه نظرات، پيشنهادات و مشورتهاي حقوقي به مديريت عالي سازمان.
  • انجام اقدامات لازم جهت هماهنگي امور حقوقي شركتها و مؤسسات تابعه از طريق تدوين سياستها و خط مشي هاي حقوقي جهت ابلاغ به آنها از طريق مديريت عالي سازمان.
  • نظارت بر اجراي خط مشي ها و سياستهاي حقوقي سازمان در شركتها و موسات تابعه از ديدگاه حقوقي و قانوني.
  • اظهار نظر و ارائه گزارشات كارشناسي در زمينه مسائل حقوقي شركتها و مؤسسات تابعه و ارائه مشورتهاي حقوقي به شركتها و مؤسسات تابعه.
  • انجام ساير امور محوله از سوي رياست سازمان.
میکائیل بین 26 فروردین 1398
پاسخ

سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

پائول فلاووس 27 فروردین 1398
پاسخ

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

میکائیل بین 28 فروردین 1398
پاسخ

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

جوانا ویلیامز Oct 02, 2017
پاسخ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

ارسال نظر