سامانه جامع اطلاع رسانی کیش

منطقه آزاد صنعتی تجاری و گردشگری

ایران، استان هرمزگان، جزیره زیبای کیش
سامانه جامع اطلاع رسانی کیش
07644422141
شنبه-پنجشنبه 8 صبح-8شب
info @ kishpoll.com
پشتیبانی آنلاین 24x7
مدیریت روابط عمومی
مدیریت روابط عمومی

شرح وظايف

  • اتخاذ تمهيدات لازم جهت برگزاري مراسم و سخنرانيها ، جشنها و فعاليت‌هاي ملي، مذهبي.
  • برنامه ريزي جهت اجراي طرحهاي لازم به منظور تنظيم گزارشها، اخبار و اطلاعيه هاي مختلف جهت آگاهي و تنوير افكار عمومي از پيشرفتها، رخدادها و اقدامات سازمان منطقه آزاد كيش و شركتها و مؤسسات تابعه.
  • برنامه ريزي به منظور فراهم ساختن متن مصاحبه ها، سمينارها، كنفرانس ها و بازديدها و جلسات عمومي مدير عامل سازمان و ساير مقامات و مديران سازمان، شركتها و مؤسسات تابعه.
  • برنامه ريزي جهت برقراري حسن ارتباط با رسانه هاي ملي و منطقه اي براي معرفي مطلوب قابليتها و رخدداهاي منطقه آزاد كيش.
  • برنامه ريزي و هماهنگي جهت برقراري ارتباطات مردمي بين سازمان و شهروندان، مسافران و سرمايه گذاران و دريافت نقطه نظرات و مسائل آنان.
  • برنامه ريزي و نظارت بر انجام فعاليتهاي نظر سنجي از سرمايه گذاران ، مسافران و شهروندان.
  • برنامه ريزي جهت برقراري حسن ارتباطات سازماني از طريق انعكاس نظرات و پيشنهادات كاركنان به مقامات و مسئولان ذيربط سازمان.
  • برنامه ريزي جهت تهيه و انتشار رسانه هاي تبليغاتي، اطلاعاتي ، خبري طبق ضوابط و مقررات مربوطه به ويژه با استفاده از فناوري اطلاعات.
  • نظارت بر اجراي قراردادها توسط مجريان و پيمانكاران در ارتباط با امور انتشاراتي، تبليغاتي و اطلاع رساني سازمان و شركتها و مؤسسات وابسته.
میکائیل بین 26 فروردین 1398
پاسخ

سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

پائول فلاووس 27 فروردین 1398
پاسخ

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

میکائیل بین 28 فروردین 1398
پاسخ

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

جوانا ویلیامز Oct 02, 2017
پاسخ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

ارسال نظر